חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

דלקן אוניברסלי לרכב פרטי – המידע החיוני באמת!

דלקן אוניברסלי לרכב פרטיאנשים רבים נוטים לחשוב כי דלקן אוניברסלי ודלקן רגיל הם אותו דבר, מדובר בטעות נפוצה. לפני שנתחיל להסביר לכם על הדלקן האוניברסלי ועל יתרונותיו אנו נסביר לכם קודם כל מהו הדלקן הרגיל שרובנו מכירים.  הדלקן הקלאסי הוא למעשה התקן אשר מקנה לבעל הרכב את האופציה לתדלק את רכבו הפרטי מבלי לשלם באותו רגע כרטיס האשראי או בכסף מזומן. 

תהליך ההתקנה של דלקן אוניברסלי לרכב פרטי הוא קל ופשוט ביותר, יש אפשרות להתקין דלקן על כל רכב כזה או אחר, לא משנה מה סוג הרכב, לא משנה אם הרכב המדובר הוא משאית או רכב פרטי, בנוסף על כך יש אפשרות לבצע התקנה של דלקן גם ברכבים ציבוריים כדוגמת אוטובוסים, בגדול, ניתן להתקין דלקן על כל כלי רכב בו קיים מנוע בעירה פנימי שיש אפשרות לתדלק אותו בתחנות הדלק השונות. 

הדלקן מותקן בצמוד לפתח התדלוק של הרכב, ברגע שבעל הרכב מתדלק את רכבו, התקן הדלקן קורא את הנתונים של הרכב, בהתאם לנתונים שהתקבלו בתחנת הדלק בה התבצע התדלוק, תחנת הדלק יודעת למי להעביר את החיוב על התדלוק.  

 

היתרונות של הדלקן הקלאסי

חלק גדול מאוד מן האוכלוסייה הישראלית כיום משתמשת בדלקן הקלאסי ברכבם הפרטי, הדלקן הקלאסי הוא כה שכיח במדינת ישראל בזכות היתרונות המשמעותיים שהוא נותן לאלו אשר משתמשים בו.  חלק מן היתרונות המגוונים של הדלקן הקלאסי הם: שימוש בדלקן מקנה לבעל הרכב מחיר קבוע ולא משתנה של דלק, בחלק גדול מן המקרים המחיר שבעל הרכב משלם על הדלק הוא מחיר מוזל, כלומר, במרבית המקרים התשלום אותו ישלמו בעלי דלקן יהיה נמוך יותר מן המחיר שנגבה בתחנות הדלק השונות. 

יתרון משמעותי נוסף אותו מקנה הדלקן הקלאסי לבעליו הוא האופציה לגשת אל כל תחנת דלק בארץ מבלי לדבר עם אחד מן העובדים בתחנת הדלק כדי שיגבה ממנו כסף, כלומר פעולת התדלוק נעשית במהירות המקסימלית ללא כל עיכוב.  יתרה מכך, השימוש בדלקן מקנה לבעל הרחב את האופציה לקבל את כלל התשלומים על הדלק בצורה מרוכזת ומסודרת וגם לחלק את התשלומים בצורה שהוא מעדיף. חברות גדולות וגופים רבים במדינת ישראל משתמשים בדלקן באופן שוטף, חלק מן הגופים אשר משתמשים בדלקן הקלאסי באופן שוטף הם: צבא ההגנה לישראל, משטרת ישראל ועוד גופים ממשלתיים נוספים. 

יש יגידו כי הגופים הגדולים הללו תלויים בשימוש בדלקן ברמה מסוימת, הדלקן הוא זה שמקנה להם את האופציה לתדלק את הרכבים בהם הם משתמשים במהירות האפשרית הגבוהה ביותר ובמחיר המינימלי ביותר. השימוש בדלקן עוזר לאותם גופים לפעול בצורה יעילה ואפקטיבית יותר, במקרים רבים הגופים עליהם דיברנו צריכים לפעול במהירות המקסימלית, תהליך התדלוק יכול לגזול מהם זמן יקר בחלק מן המקרים, כאן הדלקן מצטרף לתמונה וגורם לתהליך התדלוק להיות קצר יותר ומהיר יותר. 

כלל הגופים הממשלתיים במדינת ישראל משתמשים בדלקן ברכבים שלהם, כתוצאה מן השימוש בדלקן אותם גופים חוסכים מאות אלפי שקלים מדי שנה. 

 

דלקן אוניברסלי לרכב פרטי – שחקן חדש בתמונה

לאחר שהבנו מהו הדלקן הקלאסי ומהם היתרונות שלו, כעת נוכל להבין בצורה הטובה ביותר מהו הדלקן האוניברסלי.  בשנת 2018 מדינת ישראל חייבה את כל תחנות הדלק במדינה להתקין עמדות המתאימות לדלקן אוניברסלי.  בואו נבין במה שונה הדלקן האוניברסלי מן הדלקן הקלאסי שכולם מכירים.  דלקן אוניברסלי הוא למעשה דלקן שמקנה לנו את האפשרות לתדלק את הרכב בכל תחנת דלק הקיימת במדינה, לא משנה אם נתדלק את הרכב בתחנת הדלק פז או אם נתדלק את הרכב בתחנת הדלק סונול.  בזכות הדלקן האוניברסלי אשר מותקן ברכב בעל הרכב יכול לתדלק בצורה אוטומטית והוא אינו צריך לשלם על התדלוק באותו רגע. באופן הזה החברה בה עובד הבעלים של הרכב מקבלת מדי חודש פירוט על החיובים השונים שנעשו במהלך אותו חודש על דלק, כך הם יכולים לעקוב אחר הנסיעות ואחר התדלוקים ולהבין כיצד ניתן לייעל את צריכת הדלק של אותו עובד. 

 

דלקן אוניברסלי לרכב פרטי – היכולת לתדלק בכל מקום

אין ספק כי הדלקן הקלאסי הוא יעיל ומוצלח מאוד, אך למרות זאת מדינת ישראל הבינה כי צריך לשנות את הדלקן הקלאסי ולייעל אותו. השימוש בדלקן האוניברסלי מקנה לבעלים את היכולת לתדלק בכל תחנת דלק שרק יבחר, זאת בשונה מן הדלקן הקלאסי אשר ניתן לתדלק איתו רק בסוג מסוים של תחנת דלק. 

מדינת ישראל דומה מאוד להתנהלות של מדינות אחרות בעולם עם העסקים שלהם במדינה ועם החברות במדינה, אך עדיין במדינת ישראל קיימים ארגונים רבים אשר משתמשים בכמות גדולה של רכבים לצורך נסיעות רחוקות לעיתים תכופות, קיימים גם בתי עסק רבים במדינת ישראל אשר עושים זאת ואפילו עובדים אשר נותנים שירות של נהיגה פרטית משתמשים ברכבים שלהם זמן רב במהלך היום. לעומת זאת חברות גדולות במדינות רבות ברחבי אירופה ובארצות הברית עושות שימוש בתחבורה הציבורית של המדינה על מנת להגיע מנקודה כזו לאחרת, פעולה זו נובעת מהמרחקים העצומים אשר קיימים במדינות הללו. ברוב המקרים רק משאיות גדולות במיוחד מבצעות נסיעות למקומות מרוחקים במדינות הללו. 

כיצד מתקינים דלקן אוניברסלי ברכב?

התקנת דלקן אוניברסלי ברכב הוא תהליך פשוט וקל, מדובר בתהליך קצר מאוד שאינו אורך יותר מרבע שעה. החברה ממנה תבחרו לקבל שירות של דלקן תתקין על מכסה תא הדלק של רכבכם התקן ייעודי בצורת טבעת, ההתקן מותקן בדיוק על פיית התדלוק של הרכב. 

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!