חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

דלקן לרכב פרטי

כולנו מכירים דלקן לרכב חברה, אבל מישהו אי פעם שמע על דלקן לרכב פרטי? אכן מדובר על שירות שהוא חדש יחסית. דלקן בעבר היה משויך אך ורק לחברות (מושא לקנאה). עם זאת, היום הדלקן נפתח גם בפני רכבים פרטיים וזה יתרון ענק במיוחד עבור שכירים ועצמאיים שמבזבזים הון עתק על דלק בהשוואה להכנסה שלהם. המחיר הממוצע עבור הוצאות דלק לרכב פרטי הינו כ-700 ש"ח בכל חודש כאשר מדובר על רכב חסכוני. לכן, דלקן לרכב פרטי יכול להיות דבר מאוד יעיל שיהפוך את ההוצאה השנתית שלכם לנמוכה יותר.

מהו דלקן לרכב פרטי?כולנו מכירים דלקן לרכב חברה, אבל מישהו אי פעם שמע על דלקן לרכב פרטי? אכן מדובר על שירות שהוא חדש יחסית.

דלקן לרכב פרטי עובד בדיוק כמו דלקן לרכב חברה, רק שהפעם אתם אלו שמשלמים על הוצאות הדלק המסובסד. מדובר על התקנה אשר מתבצעת על כלי הרכב שלכם בעלות של כ-300 ש"ח. מלבד לכך, יש מנוי חודש של 40 ש"ח דרכו אתם מקבלים חשבוניות עבור ההוצאה החודשית שלכם על דלק לאחר ההנחה, פיקוח של איפה תדלקתם וכמה זה עלה לכם ועוד הטבות שונות. ההתקנה מתבצעת תוך פרק זמן קצר, לא מדובר על עבודה מסובכת מדי. יש לציין, ההתקנה אינה מחליפה אף רכיב שנמצא ברכב שלכם, אלא ממוקמת בתור תוספת. בנוסף לכך, אתם מקבלים כרטיס דלקן אשר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר אותו, לתדלק ולנסוע – החיוב כבר יישלח אליכם.

האם זה יעיל?דלקן לרכב פרטי עובד בדיוק כמו דלקן לרכב חברה, רק שהפעם אתם אלו שמשלמים על הוצאות הדלק המסובסד.

תחשבו על זה בצורה הבאה, כמה כסף אתם מבזבזים כל חודש על הוצאות דלק? סביר להניח שכמה מאות, לעיתים יותר. לא משנה איזה רכב יש לכם, אתם יכולים להתקין עליו תוספת של דלקן אשר יכול לצמצם את ההוצאות החודשיות שלכם בצורה משמעותית כל חודש. אם נסתכל על זה בפן השנתי, נוכל לראות חיסכון של כמה אלפי שקלים לרוב וכל ההוצאה שלכם היא התקנה חד פעמית בעלות של 300 ש"ח, ומנוי חודשי שעולה לכם עד 40 ש"ח לחודש. לכן, כאשר אנחנו מסתכלים על הטווח הארוך אנחנו רואים חיסכון משמעותי.

חושבים להחליף את הרכב?

אם החשש שלכם נובע מכך שאתם לא יודעים מה לעשות כאשר אתם חושבים להחליף את הרכב, אנחנו נסיר את החשש הזה. יש לכם שתי אפשרויות: אם אתם עומדים להחליף את הרכב בחודש – חודשיים הקרובים, אולי באמת אפשר להמתין מעט עם ההתקנה עד לקבלת הרכב החדש. מוטב לציין שיש רכבים חדשים שכבר מגיעים עם ההתקנה הזאת. אם אתם חוששים מה יקרה במועד בו תחליפו את הרכב חשוב לדעת שאתם יכולים להסיר את ההתקנה ולהתקין מחדש על הרכב החדש. ההתקנה תקפה כמעט לכל רכב, אבל מוטב לוודא זאת עם החברה המתקינה עוד לפני שאתם מחליפים את הרכב. בנוסף לכך, אתם יכולים לשקלל את מחיר ההתקנה עם המחיר שאתם מוכרים את הרכב וככה אתם לא "מפסידים" כסף על ההתקנה.

עצמאיים? חשוב שתכירו את הדברים הבאים:תחילה, בין אם מדובר על שכיר או עצמאי, דלקן לרכב פרטי מאפשר לכם לקבוע את החיסכון הזה באופן חודשי.

כל עצמאי מבין כמה קשה לחיות בארץ הזאת, ההוצאות מאוד כבדות וכל מה שאנחנו רוצים לעשות הוא לחסוך עוד כמה מאות שקלים בחודש. תחילה, בין אם מדובר על שכיר או עצמאי, דלקן לרכב פרטי מאפשר לכם לקבוע את החיסכון הזה באופן חודשי. מצד שני, מה שמבדיל בין עצמאי ובין שכיר הוא דבר מאוד מינורי, אבל חשוב. עצמאי זכאי לקבל ניכוי מס עבור הוצאות דלק. כאשר אתם עובדים עם דלקן לרכב פרטי, כחלק מהשירות הוא לקבל חשבוניות בסוף כל חודש אשר מסכמות את ההוצאות שלכם עבור דלק. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לשלוח את החשבוניות לרואה החשבון שלכם ותקבלו ניכוי מס עבור הוצאה מוכרת.

לפני כשנה ניסתה הממשלה להוציא לפועל חוק אשר מחייב כל עצמאי להחזיק בדלקן בשביל הוצאה מוכרת (ככה הם יוכלו למנוע העלמת מס). עם זאת, ההצעה כשלה, מלבד לרכבים מסחריים של 3.5 טון ומעלה אשר הם מחויבים בדלקן. עם זאת, דלקן לרכב פרטי יכול מאוד לסייע לעצמאיים כדי להימנע מבעיות מול החוק, זאת הדרך הנכונה ביותר לקבל החזרי מס. חשוב גם להדגיש, אתם מקבלים כאן הטבה משמעותית עבור הוצאות דלק, אתם מקבלים גם מענה מקיף לכל מה שמסביב. אתם יכולים לבדוק היכן הכי נכון לכם לתדלק לאחר ההנחה, אתם מקבלים הנחות משמעותיות על שטיפת הרכב ואתם יכולים לתדלק איפה שאתם רוצים עם ההנחה שיש לכם ביד.

איך עושים את זה?דלקן לרכב פרטי יכול מאוד לסייע לעצמאיים כדי להימנע מבעיות מול החוק, זאת הדרך הנכונה ביותר לקבל החזרי מס.

היום יש חברות אשר מציעות לכם גם שירותי התקנה וגם מעקב. כדי להתחיל בתהליך עליכם ליצור קשר עם החברה ולהעניק לכם פרטים מזהים, סוג הרכב, אופן השימוש וכן הלאה. כל הפרטים האלו למעשה יעזרו לחברה להעניק לכם הצעת מחיר חודשית והתקנה. כאשר הגעתם להסכם עם החברה יהיה עליכם להגיע למקום ההתקנה, שם לא תצטרכו להמתין יותר מדי זמן מכיוון שמדובר על התקנה מאוד פשוטה. לאחר מכן, אתם כבר מקבלים כרטיס דלקן לרכב פרטי ויכולים להתחיל להנות מכל ההטבות.

חשוב לבחור היטב את החברה דרכה אתם מבצעים את השירות הזה. הדבר העיקרי והחשוב ביותר הוא לאו דווקא ההטבות, אלא שירות חברה מצוין. יש הרבה מקרים בהם יש ללקוח שאלות, במיוחד בהתחלה. השאלות יכולות להיות קשורות לחיובים, הפעלת הכרטיס, פרטי זיהוי ושאלות רבות אחרות. חברה חייבת להיות זמינה ללקוחות שלה ולתת לו מענה בכל מצב בו הכרטיס לא עבד מסיבה כזאת או אחרת. לכן, הקפדה על בחירת החברה חייבת להיות משמעותית, הדבר הנכון ביותר הוא לערוך סקר שוק קצר לפני שאתם סוגרים עסקה מול חברה מסוימת.

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו