חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

דלקן מחירים

מחירי הדלק בישראל עולים משנה לשנה. אנשים שרוצים להנות ממחירים נוחים יותר, יכולים להתקין דלקן אוניברסלי ברכב. הדלקן האוניברסלי מאפשר לבעליו לתדלק בכל תחנות הדלק השונות ולשלם על כך אחת לתקופה. ככל שתתקינו את הדלקן האוניברסלי ליותר רכבים כך תוכלו להנות ממחירים נמוכים יותר. במאמר הבא נרחיב על דלקן, על דלקן אוניברסלי ועל הגורמים המשפיעים על המחיר של הדלקן.

דלקן מחירים- מהו דלקן?

דלקן הוא האפשרות לתדלק בתחנת דלק כאשר ההוצאות יהיו על חשבון החברה המעסיקה. על פי המתכונת הקודמת, כל חברה הייתהעל פי המתכונת הקודמת, כל חברה הייתה עושה הסכם עם תחנת דלק ספציפית ורק בה העובדים היו רשאים לתדלק עם הדלקן בעוד שהמחירים קבועים מראש עושה הסכם עם תחנת דלק ספציפית ורק בה העובדים היו רשאים לתדלק עם הדלקן. לדוגמא, כל העובדים של חברה מסוימת יכולים לתדלק רק בתחנות דלק של דור אלון. כיום, בזכות הדלקן האוניברסלי המצב השתנה.

דלקן מחירים- מהו דלקן אוניברסלי?

בשנת 2018, נכנסה רפורמת הדלקן האוניברסלי וחייבה את כל תחנות הדלק בארץ להתקין עמדות תדלוק אוניברסאליות. לעומת הדלקן הרגיל, הדלקן האוניברסלי מאפשר לתדלק בכל תחנת דלק ללא הגבלה. כלומר, אין צורך בהסכמים עם תחנת דלק ספציפית וניתן לתדלק גם בפז, בסונול, בדור אלון, בדלק, בTEN ועוד.

ברכבים מותקנת מערכת דלקן אוניברסלי המאפשרת לתדלק באופן אוטומטי ולא לחייב את הנהג ברגע התדלוק. בסוף החודש, החברה תקבל פירוט חיובים של כל עובד וכך תוכל להתנהל בצורה מסודרת ולפקח על ההוצאות של העובדים תוך הסקת מסקנות להמשך.

בנוסף, הדלקן האוניברסלי מאפשר לנטר את התדלוקים בפועל על ידי החיבור למד האוץ. כאשר מתבצע החיבור, מתווסף נתון שמתקבל בעקבות הקשר בין מהירות הרכב לבין צריכת הרכב. למעשה, ככל שמהירות הנסיעה גבוהה יותר וכלל שמתבצעות יותר האצות במהלך הנסיעה, כך גוברת באופן משמעותי צריכת הדלק. על ידי חיבור למד האוץ, ניתן לפקח כיצד מהירות הנסיעה משפיעה על צריכה הדלק וכך להסיק מסקנות.

דלקן מחירים- למה כדאי?

הדלקן האוניברסלי נחשב לפתרון נוח ויעיל מאוד, במיוחד בישראל. לעומת מדינות אחרות ברחבי העולם, התחבורה בישראל מתבססתמחירי הדלקן האוניברסלי, הנחשב לפתרון נוח ויעיל מאוד, במיוחד בישראל. לעומת מדינות אחרות ברחבי העולם, התחבורה בישראל מתבססת על רכבים פרטיים על רכבים פרטיים. התחבורה הציבורית לא מתאימה לרוב אוכלוסיית המדינה ולכן רבים בוחרים לנסוע ברכב הפרטי שלהם מאשר להסתמך על התחבורה הציבורית. רוב הציבור  משתמש ברכבים הפרטיים באופן יומיומי ומשנה לשנה השימוש בכלי רכב בישראל עולה.

מסיבה זו ישראל היא המדינה הראשונה שביצעה את מהפכת הדלקן ברחבי העולם. כך, על ידי התקנה של דלקן אוניברסלי, החברות מאפשרות לעובדים שלהם לנוע בחופשיות עם הרכב וכך לחסוך את ההתעסקות הכרוכה בכך. בנוסף, ברגע שרוכשים דלק בכמויות גדולות, ניתן לקבל על כך הנחה משמעותית, מה שהופך את הדבר לאידיאלי גם עבור החברה עצמה. כמו כן, הדלקן האוניברסלי מאפשר לחברות לפקח אחר הנסיעות של העובדים שלהן ולהתנהל בקלות ובנוחות מול תחנות הדלק השונות.

 

דלקן מחירים- איך זה עובד?

על מנת להנות מיתרונות הדלקן יש להתקין התקן דלקן אוניברסלי ברכב. במידה שהיה לכם התקן דלקן ישן יש להחליף אותו בהתקןעל מנת להנות מיתרונות הדלקן ומהמחירים שלו, יש להתקין התקן דלקן אוניברסלי ברכב. במידה שהיה לכם התקן דלקן ישן יש להחליף אותו בהתקן החדש. החדש.

להתקן דלקן אוניברסלי יש שני רכיבים עיקריים:

 • טבעת המותקנת סביב פתח התדלוק של הרכב- בדרך כלל הטבעת תהיה בצבע שחור. משאבת הדלק מתחברת לטבעת זו ובעת המפגש ביניהן, יתחיל התדלוק באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו להזין פרטים או להעביר כרטיס אשראי.
 • כרטיס תדלוק- יותקן בדרך כלל באזורים נסתרים של הרכב שנמצאים סמוך למיכל הדלק. דוגמא נפוצה היא התקנת כרטיס התדלוק בתא המטען. כרטיס התדלוק מהווה למעשה אמצעי תשלום ומקודדים בו פרטי הרכב ופרטי החברה שאחראית על הדלקן. במקרה שמדובר בכלי רכב אישי לנהג, יקודדו גם פרטיו האישיים של הנהג. את כרטיס התדלוק תוכלו להגדיר לפי הצרכים שלכם ולבחור בין תדלוק ללא הגבלה, תדלוק המוגבל לימי העבודה, לשעות ספציפיות, כמות דלק מוגבלת, הגבלת מיקומים גאוגרפיים בהם ניתן לתדלק ועוד. כך ניתן לפקח על התדלוק ועל הנסיעות שמבצעים העובדים שלהם.

 

דלקן מחירים – כמה זה עולה?

המחיר של דלקן אוניברסלי נקבע על פי מחיר ההתקנה שלו, שכן מחירי הדלק עצמם משתנים מעת לעת. כלומר, למעשה נדבר על המחירהמחיר של דלקן אוניברסלי נקבע על פי מחיר ההתקנה שלו, שכן מחירי הדלק עצמם משתנים מעת לעת. עבור התקנת התקן הדלקן ברכב ולא על המחיר עבור הדלק הנרכש בתחנות הדלק.

מחיר ההתקנה הוא חד פעמי. כלומר ברגע שמתקינים את התקן הדלקן לא צריך להחליף אותו.

אז כמה זה עולה?

מחיר ההתקן של דלקן נע בין חינם (כן כן, המחיר יכול להיות אפס שקלים), לבין 300 שקלים לכל התקנה, כלומר, לכל כלי רכב.

המחיר אינו חד משמעי שכן הוא מושפע מהגורמים הבאים-

 • כמות הרכבים- ככל שמתבצעת התקנה ליותר רכבים כך המחיר לכל התקנה יהיה נמוך יותר.
 • כמות הדלק- ככל שמתדלקים יותר ליטרים של דלק בכל חודש, כך ניתן לקבל הטבות והנחות.
 • החברה- אצל מי אתם מבצעים את ההתקנה ומה תנאי ההסכם שלכם איתה.
 • סוג הדלק- האם אתם מתדלקים בנזין או סולר?
 • סוג הרכב- האם מדובר ברכב פרטי? ברכב מסחרי? במשאית? באוטובוס? וכדומה.
 • סוג הדלקן- האם מדובר בדלקן פרטי עם קוד שיוך או בדלקן מסחרי ללא קוד שיוך?

אנו ממליצים לעשות השוואת מחירים בין החברות השונות ובין תחנות הדלק השונות ולראות מה כל חברה מציעה עבור המחיר שהיאניתן לבצע התקנה של דלקן אוניברסלי ולהנות ממחירו גם בפנייה אל חברות הדלק ותחנות הדלק בעצמן גובה וכך לפנות לחברה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

דלקן מחירים – איפה מתקינים?

התקנת דלקן אוניברסלי מתבצעת אצל חברות מורשות יצרניות דלקים אוניברסליים. ניתן לבצע התקנה של דלקן אוניברסלי גם בפנייה אל חברות הדלק ותחנות הדלק בעצמן. הבחירה תלויה בכם.

בישראל, קיימות שלוש חברות מורשות שנמצאות תחת פיקוח של משרד האנרגיה. החברות הללו הן-

 • אורפק טכנולוגיות בע"מ.
 • רוזמן חברה להנדסה בע"מ.
 • נתב שירותים בע"מ.

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו