חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

דלקן פרטי מחיר 

דלקן פרטי מחיר הדלקן הפרטי הוא למעשה התקן אשר פועל בצורה אוטומטית ובזכותו אנו יכולים לתדלק את רכבנו הפרטי בתחנות הדלק השונות הפרוסות ברחבי מדינת ישראל, כמו כן השימוש בדלקן פרטי נותן לנו את האפשרות לא לשלם על התדלוק בכרטיס אשראי או בכסף מזומן באותו רגע.  את הדלקן הפרטי אפשר להתקין על כל רכב כזה או אחר, לא משנה מה הסוג שלו. התקנה של דלקן פרטי מחיר היא פשוטה מאוד ואורכת זמן קצר. גם אנשים פרטיים וגם חברות גדולות יכולים להשתמש בדלקן הפרטי, חברות גדולות משתמשות בדלקן פרטי עקב מספר סיבות, אחת מהן היא היכולת לעקוב בצורה מסודרת אחר ההוצאות של החברה על תדלוק רכבי החברה. 

במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע החיוני ביותר בנוגע לדלקן פרטי לרכב. 

 

כיצד מתבצע תהליך ההתקנה של דלקן פרטי מחיר ?

כאמור, התקנה של דלקן פרטי מחיר  היא פשוטה וקלה מאוד, התהליך אינו אורך יותר מחמש עשרה דקות. כאשר תבחרו בחברה מסוימת לקבל ממנה שירות של דלקן, היא תבצע את תהליך התקנת הדלקן הפרטי ברכבכם באופן הבא: החברה בה תבחרו תתקין על מכסה תא הדלק ברכב שלכם התקן מיוחד בצורה של טבעת, את התקן הטבעת החברה תתקין בדיוק על פיית התדלוק של הרכב שלכם. אנו ממליצים לכם לבדוק את החברה אליה אתם פונים כדי לקבל שירות של דלקן, חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית בעלת ניסיון ומוניטין בתחום כדי למנוע בעיות עתידיות. 

תדלוק רכב עם דלקן פרטי מחיר – איך עושים זאת?

אין ספק כי תהליך תדלוק באמצעות דלקן פרטי לרכב הוא נוח וקל הרבה יותר מאשר תדלוק רגיל. כאשר דלקן פרטי יהיה מותקן ברכב שלכם כל מה שתצטרכו לעשות זה להגיע אל תחנת הדלק הקרובה אליכם, לבחור בדלק מתאים לתדלוק הרכב שלכם, להכניס את צינור התדלוק אל פיית התדלוק אשר נמצאת ברכב שלכם, לחכות רגעים אחדים עד שמשאבת הדלק תזהה את התקן הדלקן אשר נמצא ברכב שלכם ולהתחיל בתדלוק של הרכב, בסוף התהליך יהיה עליכם להחזיר את צינור התדלוק למקומו ובזה סיימתם את כל תהליך התדלוק. 

אין צורך בתשלום על הדלק בכסף מזומן או בכרטיס אשראי, תוכלו למצוא את כל הפירוטים על התדלוקים שביצעתם בדו"ח מסודר שתקבלו בסוף החודש מחברת הדלקן בה אתם חברים. רק תארו לעצמכם את כמות הזמן היקר שתוכלו לחסוך באמצעות שימוש בדלקן פרטי מחיר ברכב שלכם. 

קראו עוד: דלקן אוניברסלי לרכב פרטי

דלקן פרטי מחיר  – למה הוא יעיל כל כך?

נכון לשנת 2022, מרבית החברות הגדולות ביותר בעולם עושות שימוש נרחב בדלקן, גופים גדולים מאוד במדינת ישראל כמו: צבא ההגנה לישראל ומשטרת ישראל משתמשים בדלקן בכל הרכבים בהם הם עושים שימוש. כל הגופים הללו בוחרים להשתמש בדלקן רכבים שלהם בזכות היתרונות הרבים שהוא מציע. מהם היתרונות של השימוש בדלקן אתם שואלים את עצמכם? מייד נספר לכם.  

  • תדלוק במהירות המקסימלית – אם בעבר יצא לכם לצפות בתהליך התדלוק של רכב אשר מותקן בו דלקן, אנו בטוחים כי הבחנתם בהבדל המשמעותי שקיים בין תהליך התדלוק עם דלקן לבין תהליך התדלוק ללא דלקן המותקן ברכב. הדבר הראשון שמקל על תהליך התדלוק הוא שאנחנו לא צריכים להחזיק באמצעי תשלום באותו רגע מכיוון שהתשלום על התדלוק נעשה בסוף החודש. הדבר היחיד שעלינו לעשות הוא לגשת אל תחנת הדלק שאנו רוצים, לבחור בדלק המתאים, לתדלק את הרכב ולהמשיך הלאה. מדובר ביתרון משמעותי מאוד אשר חוסך זמן רב ויקר בטווח הארוך. בנוסף על כך, בזכות השימוש בדלקן אנו מקטינים את הסיכויים שלנו לאבד את כרטיס האשראי ואנו נמנעים ממצבים בהם אין בידינו מספיק כסף מזומן כדי לשלם על הדלק. 

  • מעולם התשלום לא היה פשוט יותר – ברגע שתסגרו הסכם עם אחת מחברות הדלקן השונות בארץ, אתם תוכלו לקבוע מראש כיצד יתבצע התשלום, אם אתם עובדים תחת חברה כלשהי אשר משלמת עבורכם את הוצאות הדלק, היא זו אשר תקבע כיצד יתבצע התשלום.  כאשר אנו מתדלקים עם דלקן, החיוב מתבצע בצורה אוטומטית באמצעות משאבת הדלק דרכה אנו מתדלקים את הרכב, בסופו של החודש אתם תקבלו את כל החשבוניות אשר נוגעות לתדלוקים שביצעתם במהלך החודש.  גם יתרון זה הוא יתרון חשוב ויעיל במיוחד, בזכות הדלקן אנחנו לא צריכים לשמור את כל חשבוניות התדלוק שלנו במשך כל החודש על מנת לבצע חישוב מול החברה בסוף החודש, אלה מכם שמתעסקים עם חשבוניות בוודאי ידעו לומר עד כמה זה מטריח וקשה לשמור על כל החשבוניות החודשיות בצורה מסודרת מבלי שיאבדו. 

  • הוזלה במחיר הדלק – ממצאים רבים מראים כי השימוש בדלקן פרטי ברכב עוזר לחסוך עד כ-12% מההוצאות החודשיות על דלק. חלק מן הממצאים השונים מראים כי שימוש בדלקן פרטי גורם לתהליך התדלוק להיות יעיל יותר במידה מסוימת, כמו כן בזכות השימוש בדלקן פרטי אנו מונעים מצבים בהם אנו חשופים להונאות וגביות מיותרות מצד חברות הדלק. 


  • עוזר לנו להתייעל – כל אחד מן האנשים אשר משתמשים בדלקן פרטי יאמר לכם בפה מלא כי השימוש בדלקן פרטי עוזר לו להתייעל ולשלוט טוב יותר בכמות הדלק שהוא צורך במהלך כל חודש.  בזכות השימוש בדלקן פרטי אנו מבטיחים כי תהליך תדלוק יתבצע רק ברכב שמתאים לכך.  בנוסף על כך, כאשר אדם משתמש בדלקן פרטי ברכבו הוא יכול לקבל פרטים מדויקים לגבי צריכת הדלק ברכב שלו, בזכות כך הבעלים של הרכב יכול ללמוד מן הפרטים שהוא מקבל כל חודש ולהתייעל לפעמים הבאות. 

קראו עוד: כמה עולה דלקן לרכב פרטי?

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!