חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

דלקן

המטרה של דלקן היא לא רק להקנות לנו הטבות בזמן התדלוק, אלא גם לייעל את הזמן שלנו בצורה מקסימלית. לרוב, אנחנו מכירים דלקן כאשר מדובר על דלקן חברה, זאת אומרת שהרכב לא שלכם ואתם משתמשים בדלקן לצרכי עבודה – רכב חברה. דלקן יעבוד ברוב המקרים עם תחנת דלק מסוימת (חברה), זאת אומרת שיש לנו או את פז, סונול וכן הלאה… עם זאת, בשנים האחרונות נכנסו הרבה חידושים לתחום הדלק ובין היתר, דלקן שמתאים לכולם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על דלקן, למי הוא מתאים? כמה זה עולה לכם? והאם זה באמת משתלם?

לא רק עבור חברותאנחנו מכירים דלקן כאשר מדובר על דלקן חברה, זאת אומרת שהרכב לא שלכם ואתם משתמשים בדלקן לצרכי עבודה

דלקן הינו שירות שלא נועד עבור חברות בלבד, חשוב לציין את זה. עלינו להפריד בין דלקן שמיועד לחברות ובין דלקן שמיועד לרכבים פרטיים. חברות רבות פונות לחברת דלק כזאת או אחרת במטרה להגיע להסדר אשר יוזיל את מחירי הדלק עבור רכבי החברה. לשני המקומות זה משתלם, החברה מקבלת מחיר מסובסד ואילו תחנת הדלק מקבלת לקוחות קבועים ובכמויות גדולות. עם זאת, בשנים האחרונות אנחנו רואים שניתן גם להתקין דלקן עבור רכבים פרטיים. רכבים פרטיים יוכלו להנות מאותה הטבה שיש לחברות השונות והיא סבסוד בעת התדלוק, תדלוק מהיר באמצעות כרטיס חכם ועוד.

מהו דלקן אוניברסלי?

דלקן אוניברסלי הוא דלקן אשר מיועד גם לחברות, לעצמאיים ולשכירים. מדובר על דלקן אשר מותקן על הרכב שלכם ובאמצעות כרטיס אתם יכולים לתדלק בכל תחנת דלק בארץ, ללא הבדל בין חברת הדלק. אתם כמובן מקבלים את ההטבה המיוחלת – סבסוד עבור כל תדלוק. מלבד לכך, תחשבו כמה זמן אתם חוסכים לכם. מעתה, אתם לא צריכים לחכות לתשלום, אתם מעבירים את הכרטיס ואת החשבונית תקבלו לבית באופן מסודר לפי תאריך ומיקום. זאת אופציה מאוד איכותית עבור עצמאיים, שכירים וגם חברות. חברות רבות החליטו לעבור לדלקן אוניברסלי ובמקום לפנות לחברת הדלק, החברות פונות לחברה ניטרלית אשר לה יש הסדר עם כל תחנות הדלק ובדרך הזאת, החברה זוכה לסבסוד בעת תדלוק וגם מענה של מעקב אחרי רכבי החברה. יש חשיבות מאוד גדולה למעקב כדי לוודא האם אנחנו פועלים באופן משתלם או לא, היכן הכי נכון לנו לתדלק ומלבד לכך, גם רכבי חברה וגם רכבים פרטיים זוכים לקבל הטבה בעת שטיפת הרכב. במילים פשוטות, דלקן אוניברסלי יכול להיות מותקן בכל רכב והוא מעניק לנו אפשרויות של הוזלת מחירי התדלוק.

מלבד לכך, החברה אשר מתקינה את הדלקן מציעה לכם דבר מעניין – שירות חודשי. באמצעות מנוי חודשי אתם תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת ישר לחשבון שלכם. יש חשיבות מאוד גדולה לעסקים לנהל נכון את כל החשבוניות שלהם כדי לקבל ניכוי מס תקין. באמצעות מעקב גם נוכל לוודא שעובדי החברה פועלים לפי נהלים ולפי הקילומטרים שהם מוגבלים אליהם. אם אתם מחפשים ניהול תקין של כל צי הרכב של החברה שלכם, זאת הדרך הנכונה ביותר לקבל את התמורה.

האם זה משתלם?לפני כשנה עלתה הצעה בממשלה בה כל עצמאי יהיה מחויב בהתקנה של דלקן לצורכי ניכוי מס, אך ההצעה נפלה במהירות עקב חשש של עצמאיים רבים.

התקנת דלקן לרכבי חברה ורכבים פרטיים היא השקעה לטווח קצר עד ארוך. מה זה אומר בדיוק? כבר בתחילת הדרך נוכל לראות את הפחתת העלויות של הדלק באופן משמעותי. כמו כן, לטווח הארוך נוכל להסיק מסקנות לגבי השימוש שלנו ברכבי החברה. המחיר מתחלק לשני גורמים: הגורם הראשון הינו ההתקנה עצמה. המחיר אותו אנחנו משלמים על ההתקנה משתנה בהתאם לכמות הרכבים, סוג הרכב, מורכבות העבודה והחברה עצמה. כאשר מדובר על כמות רכבים גדולה וכניסה תחת שירות החברה שמתקינה את הדלקן לפי מנוי חודשי, אתם תוכלו לקבל את ההתקנה בחינם. עבור לקוחות אחרים המחיר בדרך כלל מגיע עד ל-300 ש"ח באופן חד פעמי.

יש להדגיש, ההתקנה אינה מסוכנת לרכב ולא פוגעת באף רכיב. ההתקנה מתבצעת כתוספת ולא כהחלפה של רכיב כזה או אחר. יש כמובן אחריות להתקנה וכל מה שנותר לכם לעשות הוא להמתין להתקנה שאורכת כשעה לכל היותר ולאחר מכן, אתם יכולים להמשיך בדרככם. הגורם השני שמשפיע על המחיר הוא המנוי החודשי. אפשר להגדיר את המנוי החודשי כמעין רואה חשבון נמצא שם כדי לסדר לכם את האינפורמציה באופן נגיש ומסודר. המחיר של מנוי חודשי ינוע בדרך כלל בין 30 ועד 40 ש"ח בכל חודש. כאשר מדובר על כמות רכבים גדולה ייתכן והמחיר יהיה נמוך יותר. המחיר כולל שירות מקצועי וצמוד מול החברה, ניהול תיק הדלק שלכם, מעקב ויעילות שימוש ברכב.

דלקן עבור עצמאייםהתקנת דלקן לרכבי חברה ורכבים פרטיים היא השקעה לטווח קצר עד ארוך. מה זה אומר בדיוק

אם גם אתם עצמאיים שנעים ממקום למקום באמצעות רכב לצורכי עבודה, תדעו שזה אמור להיות מוכר בתור הוצאה מוכרת. לפני כשנה עלתה הצעה בממשלה בה כל עצמאי יהיה מחויב בהתקנה של דלקן לצורכי ניכוי מס, אך ההצעה נפלה במהירות עקב חשש של עצמאיים רבים. עם זאת, כיום עדיין כל רכב מסחרי מעל 3.5 טון חייב בדלקן. למרות שאתם לא חייבים בהתקנת דלקן, התקנת דלקן ומנוי חודשי יכול לעשות לכם סדר בכל ההוצאות של העסק שלכם באופן חוקי ומובן לרשויות. סביר להניח שהרשויות יקשו על כל מי שאין לו דלקן ונודע כי האכיפה תהיה הרבה יותר מוקפדת ומלבד לכך, הקנסות גדלים.

זכרו, הדלקן לא נועד כדי לרצות את הרשויות, אלא כדי להוזיל את עלויות העסק שלכם. בתור עצמאיים אנחנו חייבים להסתכל שנתיים קדימה ולא לחיות מחודש לחודש. ההבדל "המינורי" של הוצאות דלק עם דלקן אוניברסלי יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה ואם אנחנו מסתכלים עוד יותר קדימה המחיר עולה לעשרות אלפי שקלים בהבדל.

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו