4 טיפים לבחירת הרכב הבא שלכם

חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*שיווק דלקים למגזר העסקי –
 התקנת דלקנים, כרטיסי תדלוק, תדלוקי שטח, נפט, סולר ואוריאה

אם אתם נמצאים לפני קניית רכב חדש, חשוב שבשלב הראשון תדעו לשים דגש על כל הפרמטרים אשר "יעלו אתכם על המסלול" לעבר בחירת הרכב המתאים.
בכדי להקל עליכם, להלן 5 טיפים ישימים אשר יסייעו לכם בהשגת המטרה:

טיפ 1 – הגדירו את הצרכים שלכם לפרטי פרטים

בשלב הראשון, ההמלצה היא להגדיר ולפרק את הצרכים והדרישות שלכם, בצורה מעמיקה ולפרטי פרטים.
נסו להבין: כמה נהגים אמורים לנהוג ברכב (ומהם הרגלי הנהיגה של כל אחד מהם), עבור כמה נוסעים הרכב מיועד – אם לדוגמא, אתם משפחה אשר מתכננת לצרף בקרוב ילד חדש, ההמלצה היא לשים דגש גם על הנושא הזה.
כמובן, חשוב להגדיר גם את סוג הנסיעות אותן אתם מרבים לעשות – לדוגמא, האם הרכב עתיד לשמש בעיקר לנסיעות עירוניות, נסיעות בינעירוניות או אולי בכלל לנסיעות שטח..
גם גובה התקציב אותו אתם מבקשים להקצות עבור המטרה יהווה פרמטר חשוב ומשמעותי ולכן, כדאי גם לשים דגש על הנושא הזה.
ההמלצה היא להעלות את כל אותם הצרכים "על הכתב" בכדי שהם יהיו לכם מול העיניים ותוכלו להתמקד בהם בעת בחירת הרכב.

טיפ 2 – ערכו היכרות עם האפשרויות

בשלב הבא, ההמלצה היא לערוך היכרות עם האפשרויות – שזה אומר למעשה, כל הרכבים אשר בכוחם לספק מענה על הדרישות והצרכים שהגדרתם טרם לכן.
יש לקחת בחשבון שהודות לטכנולוגיות חדשניות, בינה מלאכותית ופיתוחים שונים, עולם הרכבים מתפתח ומתקדם בכל תקופת זמן קצרה.
לכן, ההמלצה היא לערוך היכרות עם כמה שיותר חידושים ואפשרויות שונות – כאשר הידע יאפשר לכם למצוא בסופו של דבר את הרכב המושלם (או לפחות את זה אשר מושלם בעבורכם).

טיפ 3 – הכירו את כל הדרכים ליהנות מרכב חדש

יש לא מעט דרכים באמצעותן תוכלו ליהנות מרכב חדש – הדרך המסורתית והקלסית עוברת בהגעה לסוכנות רכבים (מהיבואן הרשמי של הרכב בו אתם מעוניינים).
יחד עם זאת, יש גם אפשרויות נוספות – לדוגמא, במידה והתקציב שלכם לא מאפשר לכם לרכוש רכב מהיבואן, תוכלו לבדוק את האפשרות לרכוש רכב בעסקת 0 קילומטר, מחברת ליסינג. כמובן, שיש גם אפשרות לבדוק את האופציה לעסקת ליסינג – באמצעות העסקה הזאת, תוכלו ליהנות מרכב חדש מבלי שתצטרכו לגייס את מלוא הסכום הנדרש להשלמת הרכישה.

טיפ 4 – בצעו בחירה שאתם שלמים אותה

בסופו של דבר המטרה שלכם תהיה ליהנות מרכב חדש, אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר לתקופת זמן ארוכה – בממוצע אנשים מחליפים רכבים בכל 3 שנים, אבל יש לא מעט אנשים אשר מחזיקים ברכב למשך תקופת זמן הרבה יותר ארוכה.
לכן, המטרה שלכם תהיה לבחור בסופו של דבר ברכב אשר יענה על כל הדרישות שלכם.
וכמובן, מומלץ לבדוק גם שמדובר ברכב הנחשב לחסכוני – כי אם יש מטרה שהיא משותפת לכל בעלי הרכבים היא הרצון לא להוציא סכומי כסף גדולים מדי על דלק ועל תחזוקה שוטפת.

לסיכום, אם אתם נמצאים לפני רכישת רכב חדש וכמובן, לוקחים בחשבון שמדובר בהוצאה כספית משמעותית, ההמלצה היא להקפיד וליישם את כל הטיפים אשר צוינו.
יישום הטיפים יאפשר לכם להגדיר בצורה מקיפה את הצרכים שלכם, להכיר את האפשרויות המוצעות לכם – ומדובר במידע אשר טומן בחובו כוח רב ויאפשר לכם בסופו של דבר לקבל את ההחלטה הטובה ביותר – וכאשר, מדובר ברכב אין שום סיבה להתפשר או להתגמש על פחות מכך (כמובן, במסגרת התקציב אותו אתם יכולים להקצות עבור אותה המטרה).

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!