אודות

בזכות הרפורמה שבוצעה על ידי משרד האנרגיה, כל נהג או בעל רכב כיום יכול ליהנות מהתקן תדלוק אוניברסלי. כיום, אין צורך להיות מחויבים לחברת דלק אחת או להסדר אחד. המרכז להתקנת דלקן לרכב, מציע פתרון שהיה בעבר שייך רק לעסקים וארגונים – דלקן לרכב שמאפשר לכל אחד לשלם עבור דלק באמצעי תשלום קבוע דרך חשבונית מרוכזת ומסודרת.

מערכת הדלק היא חלק בלתי נפרד מהמנוע שמספק דלק ישירות לתא הבעירה של הרכב. מערכת הדלק מספקת כוח ישירות למנוע. כל המערכת של הדלקת למעשה מספקת את הדלק ישירות למנוע ואז הרכב מותנע. קיימים ארבעה רכיבים חשובים ממערכת הדלקת: צינור כניסה, צינור יציאה, מיכל הדלק והמסנן. המכיל שומר על הדלק שעובר למערכת בתור נוזר ודרך צינור הכניסה הוא עובר הלאה, מומר לאדים ונשאב אל המנוע. היום, המטרה היא לגרום לכל התהליך הזה להיות כמה שיותר ידידותי לסביבה ולמנוע זיהום אוויר. 

התקנה של דלקן מאפשרת לכל חברה גדולה או קטנה לעשות סדר בכל הקשור להוצאות הדלק של האנשים בארגון, אבל גם לאנשים פרטיים מדובר בפתרון שימוש ונוח שמאפשר תשלום אוטומטי בכל תחנת דלק. אם אתם רוצים לחסוך דלק וגם לתרום לסביבה שלנו, תוכלו לבחור להתקין התקן לצריכת דלק קבועה. למעשה, ההתקנה של דלקן לרכב היא פשוטה מאד, אם יש לכם כבר הסכם עם אחת מחברות הדלק תוכלו להתקין דרכם את ההתקן. התדלוק בפועל מתבצע במשאבות שמתאימות לדלקן אוניברסלי ויודעות לזהות את ההתקן הקיים. לאחר התדלוק לא צריך לשלם דבר, רק לאסוף הקבלה אם חשוב לכם מעקב על הוצאות הדלק שלכם. בסוף כל חודש תקבלו חשבונית מרוכזת מספק הדלק שלכם, כולל תאריכים ועלויות, אין יותר נוח ומסודר מזה!

המרכז להתקנת דלקן לרכב, שמה דגש על שירות מקצועי תוך מתן תשומת לב לשמירה על איכות הסביבה שלנו. לפרטים ומידע נוסף, השאירו את שמכם ואת מספר הטלפון שלכם לחזרה ונשמח לתת לכם מענה על כל השאלות. 

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!