חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

איך עושים דלקן לרכב פרטי

מהו דלקן לרכב פרטי

בעבר, לכל חברת תדלוק היה דלקן משלה, והמתדלק היה נדרש לתדלק רק בתחנות של חברת הדלק אליה הוא משתייך. כיום קיים דלקן אוניברסלי לרכב פרטי המאפשר ליצור חוזים עם יותר מחברת תדלוק אחת. המכשיר ברכב מעודכן עם כמה מספרי לקוח, לכל חברת תדלוק מספר נפרד, ההעסקה נפרדת מכל חברת תדלוק מה שבעצם נותן הפרדה מושלמת בהנהלת החשבונות, וכל חברת דלק שולחת את הדוח הרלוונטי.  היתרון בשימוש בדלקן לרכב פרטי הוא גדול, אתה לא מוגבל לחברת תדלוק אחת, ויש לך את החופש לתדלק בכל מקום שתרצה. פעם זה היה שמור רק לבעלי עסקים, אך כיום ניתן להשיג דלקן גם לרכבים פרטיים. רוצה לשמוע עוד? הכל נמצא במאמר הבא.

לאילו רכבים זה מתאים

ניתן להתקין אותו בכל סוגי הרכבים. זה נהדר עבור רכבים מסחריים ופרטיים כאחד.איך עושים דלקן לרכב פרטי זהו תהליך התקנה קל וסטנדרטי,  פשוט צור קשר עם אחת החברות הנותנות שירות של התקנת דלקן,  והתקן את הדלקן תוך 5 דקות.

איך עושים דלקן לרכב פרטי

זהו תהליך התקנה קל וסטנדרטי,  פשוט צור קשר עם אחת החברות הנותנות שירות של התקנת דלקן,  והתקן את הדלקן תוך 5 דקות. החברה תתקין את המכשיר באחת ממגוון נקודות ההתקנה הפרוסות ברחבי הארץ. , ההתקן בצורת טבעת, הוא נמצא על מכסה הדלק, והוא יוצב על פיית המשאבה. כמובן שהמכשיר הזה מותקן על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ביותר .

יש למעלה מ-850 תחנות דלק בהן תוכלו לתדלק את רכב כך בדלק האוניברסלי.

האם כדאי לך להתקין דלקן לרכב פרטי?

מלבד ההטבות המוכרות (גם לרכב הפרטי וגם לרכבי החברה) כמו: שימוש בתמחור קבוע לליטר דלק מדי חודש, תשלום אוטומטי, קבלת דוח חודשי מפורט במייל, וחיסכון בזמן התדלוק.

מלבד כל אלו, זהו פתרון מאוד מומלץ  לאנשים פרטיים המרבים לנסוע בדרכים, או למי שמחזיק מספר רכבים בבית, כיוון שלאנשים שצורכים הרבה דלק, ההנחה של הדלקן יכולה לחסוך סכומי כסף משמעותיים. באמצעות הדלקן תוכל לעקוב אחר הוצאות הדלק הכלליות שלך, וגם אחר כל רכב בנפרד. תקבל את כל הקבלות/חשבוניות שלך במקום אחד ואף ניתן להתקין דלקן אוטומטי ולחבר אותו למד המהירות ברכבים שבבעלותכם וכך לשלוט במהירות לפי הצורך.

למי יש זכאות לקבלת דלקןאיך עושים דלקן לרכב פרטי? לאחר שבחרת את החברה ממנה אתה רוצים להזמין, היכנס אל אתר החברה, קרא את המידע באתר ואת התנאים של אותה החברה, ובדוק אם זה תואם את הצרכים שלך.

לכל אדם, בין אם הוא פרטי, עסק קטן או חברה גדולה עם צי רכבים (חברות הובלה, מפעלים וכו') – מגיע לתדלק בדלקן לרכב פרטי,

עם זאת, חברת הדלק יכולה לסרב להתקשרות מו ללקוח או לסרב למכירת דלק במקרים הבאים:

  • חוסר יכולת של הלקוח לשלם
  • חוסר בביטחונות סבירים מצד הלקוח, פרטי האשראי של הלקוח מהווים בטחונות סבירים.

דלקן לרכב פרטי – מהם היתרונותעם התקנת דלקן לרכב פרטי, תוכל ליהנות מעתה מבקרה וניטור מרכזי על ההוצאות שלך . בקלות עם חשבון חודשי אחד שקל לעקוב אחריו.

לשימוש בדלקן לרכב פרטי יתרונות משמעותיים, לרבות סדר וניהול התשלומים ותדלוק. להלן היתרונות:

חווית השימושדלקן לרכב פרטי מאפשר לך לתדלק במהירות, בקלות ובנוחות וללא צורך לדאוג לנושא התשלום

בקרה – עם התקנת דלקן לרכב פרטי, תוכל ליהנות מעתה מבקרה וניטור מרכזי על ההוצאות שלך . בקלות עם חשבון חודשי אחד שקל לעקוב אחריו.

שירותהתקנת דלקן לרכב פרטי מעניקה לכם שירות מלא בכל עת, 24 שעות, 7 ימים בשבוע ללא כל עלות נוספת.

זמינות –  ניתן לתדלק 24 שעות ביממה ללא צורך במזומן או בכרטיסי אשראי.

רישומים מדויקים – מכיוון שהם נרשמים אוטומטית בעת התדלוק, מעקב ההוצאות שלך אחר הדלק הוא מאוד מדוייק.

איך להזמין דלקן בצורה טלפונית

אתה לא צריך להתאמץ ולהגיע פיזית עד למשרדי החברה, רשמנו לך השלבים לביצוע הזמנה טלפונית:

  • כניסה לאתר – לאחר שבחרת את החברה ממנה אתה רוצים להזמין, היכנס אל אתר החברה, קרא את המידע באתר ואת התנאים של אותה החברה, ובדוק אם זה תואם את הצרכים שלך.
  • שיחה טלפונית – התקשר אל מספר הטלפון המופיע באתר, לשיחה עם נציג החברה יהיה עליך להסביר איזה דלקן אוניברסלי תרצה, במידה ויש לך יותר מרכב אחד, מה כמות הרכבים שיש לך, מה סוג הרכב ולאיזו תקופת זמן תרצה לרכוש את הדלקן האוניברסלי.
  • עלויות – במהלך שיחת טלפון עם הנציג הוא יתן לך הצעת מחיר או יחזור אליך עם אחת כזו.
  • התקנת הדלקן – לאחר הסכמתך לרכישה, נציג החברה יפנה אותך אל נקודת ההתקנה הקרובה ביותר אל מקום מגוריך, ההתקנה מאוד מהירה, יעילה ופשוטה, ותשך כמה דקות.

אז האם זה באמת שווה?

הדלקן מקנה חווית תדלוק ייחודית ושונה ביותר לעומת השיטה הסטנדרטית, הדלקן שווה את ההשקעה ממספר סיבות:להתקנת דלקן אוניברסלי  ברכב פרטי ישנם יתרונות רבים,  בין יש לך כמה רכבים או רכב בודד, היתרונות האלו כוללים: סדר וארגון, ניהול טוב יותר של התקציב החודשי, מעקב אחר ההוצאות שלך בצורה נוחה ויעילה

  • נוחות – בשיטת התדלוק הרגילה אתה צריך לבצע הרבה יותר פעולות, דבר שיכול להתיש במידה ואתה צריך לתדלק בתדירות גבוהה, אך בעת שימוש בדלקן, אתה צריך רק להרים את פיית התדלוק, ואתה יכול ישר להתחיל לתדלק.
  • זמן – תדלוק באמצעות הדלקן הוא הרבה יותר מהיר, ויכול לחסוך לך הרבה זמן, במקום המתנה לפעולות המעיקות, תוכל להקדיש יותר זמן לדברים שאתה אוהב. במיוחד אם אתה אדם עסוק במיוחד, זמן הוא משאב בעל ערך רב.
  • חיסכון – מחירי הדלק חסרי יציבות ובעלי תנודות רבות, והמחירים בעיקר נוטים לעלות למעלה, בדלקן ישנו מחיר דלק מוזל, ובכך תוכלו לחסוך עלויות.

איך עושים דלקן לרכב פרטי – לסיכום

לסיום, להתקנת דלקן אוניברסלי  ברכב פרטי ישנם יתרונות רבים,  בין יש לך כמה רכבים או רכב בודד, היתרונות האלו כוללים: סדר וארגון, ניהול טוב יותר של התקציב החודשי, מעקב אחר ההוצאות שלך בצורה נוחה ויעילה, שיפור בחוויית התדלוק וחיסכון כלכלי, יתרונות הדלקן שווים את ההשקעה, בין אם כלכלית ןבין אם בשיפור של חווית השימוש הכללית בתחנות דלק, לכן אנחנו מציעים לך להשקיע בדלקן ומקווים כי המאמר עזר לך להגיע להחלטה.

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו