חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

דלקן אוניברסלי מומלץ

משנת 2018, נכנס רפורמה חדשה הנקראת רפורמת הדלקן האוניברסלי. רפורמה זו הביאה למגוון יתרונות בכל הנוגע לתדלוק רכבים עם דלקן והיא מאפשרת לבעלי הדלקן האוניברסלי לתדלק בכל תחנות הדלק. מהו דלקן אוניברסלי מומלץ? על כך במאמר הבא.

מהו דלקן אוניברסלי מומלץ?

דלקן הוא האפשרות לתדלק בתחנת דלק כאשר ההוצאות יהיו על חשבון החברה המעסיקה. על פי המתכונת הקודמת, כל חברה הייתהיתרונות דלקן אוניברסלי מומלץ-היתרון הראשון של הדלקן האוניברסלי הוא נוחות השימוש. השיטה הזו מאפשרת לתדלק בצורה הנוחה ביותר עושה הסכם עם תחנת דלק ספציפית ורק בה העובדים היו רשאים לתדלק עם הדלקן. לדוגמא, כל העובדים של חברה מסוימת יכולים לתדלק רק בתחנות דלק של דור אלון. כיום, בזכות הדלקן האוניברסלי המצב השתנה.

בשנת 2018, נכנסה רפורמת הדלקן האוניברסלי וחייבה את כל תחנות הדלק בארץ להתקין עמדות תדלוק אוניברסאליות. לעומת הדלקן הרגיל, הדלקן האוניברסלי מאפשר לתדלק בכל תחנת דלק ללא הגבלה. כלומר, אין צורך בהסכמים עם תחנת דלק ספציפית וניתן לתדלק גם בפז, בסונול, בדור אלון, בדלק, בTEN ועוד.

 

ברכבים מותקנת מערכת דלקן אוניברסלי המאפשרת לתדלק באופן אוטומטי ולא לחייב את הנהג ברגע התדלוק. בסוף החודש, החברה תקבל פירוט חיובים של כל עובד וכך תוכל להתנהל בצורה מסודרת ולפקח על ההוצאות של העובדים תוך הסקת מסקנות להמשך.

בנוסף, הדלקן האוניברסלי מאפשר לנטר את התדלוקים בפועל על ידי החיבור למד האוץ (ספידומטר) או על ידי כרטיסי התדלוק.

כיצד עובד דלקן אוניברסלי מומלץ?

השימוש בדלקן אוניברסלי מצריך התקנה של התקן הדלקן בכלי הרכב בהם הוא יפעל. שימו לב שאם ברכב שלהם הותקנה מערכתשיטת הדלקן האוניברסלי המומלץ מאפשרת לנהג יכול לבחור היכן לתדלק. על ידי כך השיטה הגבירה את התחרות בין תחנות הדלק והפכה את המחירים של הדלק לנוחים יותר וזולים יותר הדלקן הקודמת יש להחליף אותה על מנת להתקין התקן דלקן אוניברסלי.

להתקן דלקן אוניברסלי יש שני רכיבים עיקריים –

  • טבעת המותקנת סביב פתח התדלוק של הרכב- בדרך כלל הטבעת תהיה בצבע שחור. משאבת הדלק מתחברת לטבעת זו ובעת המפגש ביניהן, יתחיל התדלוק באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו להזין פרטים או להעביר כרטיס אשראי.
  • כרטיס תדלוק – יותקן בדרך כלל באזורים נסתרים של הרכב שנמצאים סמוך למיכל הדלק. דוגמא נפוצה היא התקנת כרטיס התדלוק בתא המטען. כרטיס התדלוק מהווה למעשה אמצעי תשלום ומקודדים בו פרטי הרכב ופרטי החברה שאחראית על הדלקן. במקרה שמדובר בכלי רכב אישי לנהג, יקודדו גם פרטיו האישיים של הנהג. את כרטיס התדלוק תוכלו להגדיר לפי הצרכים שלכם ולבחור בין תדלוק ללא הגבלה, תדלוק המוגבל לימי העבודה, לשעות ספציפיות, כמות דלק מוגבלת, הגבלת מיקומים גאוגרפיים בהם ניתן לתדלק ועוד. כך ניתן לפקח על התדלוק ועל הנסיעות שמבצעים העובדים שלהם.
  • מד האוץ – ניתן לחבר את התקן הדלקן למד האוץ של הרכב (הספידומטר). כאשר מתבצע החיבור, מתווסף נתון שמתקבל בעקבות הקשר בין מהירות הרכב לבין צריכת הרכב. למעשה, ככל שמהירות הנסיעה גבוהה יותר וכלל שמתבצעות יותר האצות במהלך הנסיעה, כך גוברת באופן משמעותי צריכת הדלק. על ידי חיבור למד האוץ, ניתן לפקח על מהירות הנסיעה ולהסיק מסקנות.

 

יתרונות דלקן אוניברסלי מומלץ

  1. נוחות- היתרון הראשון של הדלקן האוניברסלי הוא נוחות השימוש. השיטה הזו מאפשרת לתדלק בצורה הנוחה ביותר, מבלי לחפשעוד יתרון של דלקן אוניברסלי מומלץ - מחיר , שיטת הדלקן האוניברסלי מאפשרת לנהג יכול לבחור היכן לתדלק תחנת דלק ספציפית על מנת לתדלק. יכולים פשוט להגיע, לתדלק ולהמשיך בנסיעה.
  2. מחיר –שיטת הדלקן האוניברסלי מאפשרת לנהג יכול לבחור היכן לתדלק. על ידי כך השיטה הגבירה את התחרות בין תחנות הדלק והפכה את המחירים של הדלק לנוחים יותר וזולים יותר. תחנות הדלק השונות מציעות הסדרים מיוחדים, מבצעים, הטבות והנחות שונות על צריכת הדלק אל מול החברות שמתקינות את הדלקן האוניברסאלי. כך למעשה ניתן לבצע השוואת מחירים ולבחור בחברה האטרקטיבית ביותר.
  3. פיקוח ובקרה –כפי שציינו, הנתונים מועברים באופן חודשי על ידי חשבונית המפרטת את החיובים ואת התדלוקים של כלל העובדים. כך, נכנסים פרטים רלוונטיים כמו התחנה בה בוצע התדלוק, היום והשעה בהם בוצע התדלוק, כמות התדלוק שבוצעה וכמובן המחיר שיש לשלם. בצורה זו החברה יכולה לפקח על העובדים שלה, להסיק מסקנות, להבין אם יש צורך בשינוי, מה כמות צריכת הדלק של העובדים שלהם, מה אופן השימוש ברכב שבבעלות העובדים ועוד.
  4. סדר – בזכות כרטיס התדלוק שמעביר את הנתונים באופן אוטומטי לחברה, הנתונים מסודרים ומועברים בצורה נוחה מאוד, לשני הצדדים. אין צורך לשמור קבלות וניתן לעקוב ולפקח אחר התדלוקים של העובדים בקלות ובנוחות. כך החברה יכולה להתנהל בנוחות מול תחנות הדלק ולבצע את התשלום בקלות.
  5. קיצור זמני הנסיעה – כאשר הדלקן היה מוגבל לתחנות דלק ספציפיות איתן יש לחברה הסכם, חלק מזמן הנסיעה של העובדיםאחד היתרונות של דלקן אוניברסלי מומלץ -בזכות הדלקן האוניברסלי העובדים יכולים לנסוע במסלול הקצר ביותר בו קיימת תחנת דלק ולתדלק בה היה מחושב גם לנסיעה לתחנת הדלק הספציפית לצרכי תדלוק. כך הם יכלו להאריך את מסלול הנסיעה שלהם, רק על מנת לתדלק בתחנת דלק בה הדלקן שלהם פעיל. בזכות הדלקן האוניברסלי העובדים יכולים לנסוע במסלול הקצר ביותר בו קיימת תחנת דלק ולתדלק בה מבלי לחשוש. כך זמני הנסיעה מתקצרים ומתייעלים וגם העבודה מתייעלת.
  6. נהיגה בטוחה – כפי שציינו קודם, ניתן לחבר תוספת להתקן הדלקן האוניברסאלי למד האוץ של הרכב. על ידי כך, נוסף נתון המקשר בין מהירות הרכב לבין צריכת הרכב. ככל שמהירות הנסיעה גבוהה יותר וככל שמתבצעות יותר האצות, כך צריכת הדלק גוברת. כך, על ידי הוספת התקן הדלקן למד האוץ, נהגים רבים שומרים על מהירות נסיעה תקינה על מנת לצרוך פחות דלק מה שהופך את הנהיגה שלהם לבטוחה יותר.
  7. מתאים לכולם – אתם חברה גדולה? אתם עסק קטן עם מספר עובדים מצומצם? אתם עובד עצמאי שמבצע נסיעות רבות ממקום למקום? אתם משפחה עם מספר נהגים ומספר מכוניות? יכול להיות שיהיה לכם משתלם הרבה יותר להתקין דלקן אוניברסלי. בזכות הדלקן האוניברסלי, ניתן להתאים את התדלוק לצרכים ולרצונות שלכם וכל לקוח בכל סדר גודל יכול להתאים לרפורמה.

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*פניות בנושא התקנת מערכת גז לרכב בלבד

התקשרו עכשיו