דלקן לעצמאים

חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*שיווק דלקים למגזר העסקי –
 התקנת דלקנים, כרטיסי תדלוק, תדלוקי שטח, נפט, סולר ואוריאה

עצמאים? המאמר הבא הוא בשבילכם. בין אם אתם בעלי עסק קטן ובין אם אתם מנהלים חברה גדולה, התנהלות עם דלקן אוניברסלי יכולה להקל עליכם ועל ההוצאות שלכם באופן משמעותי. התקנת דלקן תאפשר לכם להנות מזיכוי מס ולהחשיב את הדלק כהוצאה מוכרת. במאמר הבא נרחיב על דלקן לעצמאים.

דלקן לעצמאים- מהו דלקן?

דלקן הוא האפשרות לתדלק בתחנת דלק כאשר ההוצאות יהיו על חשבון החברה המעסיקה. על פי המתכונת הקודמת, כל חברה הייתהכל דלקן, גם דלקן לעצמאים, הוא האפשרות לתדלק בתחנת דלק כאשר ההוצאות יהיו על חשבון החברה המעסיקה עושה הסכם עם תחנת דלק ספציפית ורק בה העובדים היו רשאים לתדלק עם הדלקן. לדוגמא, כל העובדים של חברה מסוימת יכולים לתדלק רק בתחנות דלק של דור אלון. כיום, בזכות הדלקן האוניברסלי המצב השתנה.

בשנת 2018, נכנסה רפורמת הדלקן האוניברסלי וחייבה את כל תחנות הדלק בארץ להתקין עמדות תדלוק אוניברסאליות.

לעומת הדלקן הרגיל, הדלקן האוניברסלי מאפשר לתדלק בכל תחנת דלק ללא הגבלה. כלומר, אין צורך בהסכמים עם תחנת דלק ספציפית וניתן לתדלק גם בפז, בסונול, בדור אלון, בדלק, בTEN ועוד.

ברכבים מותקנת מערכת דלקן אוניברסלי המאפשרת לתדלק באופן אוטומטי ולא לחייב את הנהג ברגע התדלוק. בסוף החודש, החברה תקבל פירוט חיובים של כל עובד וכך תוכל להתנהל בצורה מסודרת ולפקח על ההוצאות של העובדים תוך הסקת מסקנות להמשך.

בנוסף, הדלקן האוניברסלי מאפשר לנטר את התדלוקים בפועל על ידי החיבור למד האוץ (ספידומטר) או על ידי כרטיסי התדלוק.

מהי רפורמת דלקן לעצמאים?

קודם כל יש לציין שכרגע מדובר בכלי רכב מסחריים בלבד. על מנת לקבל זיכוי מס על הוצאות דלק, כל עצמאי בעל רכב מסחרי (רכבששוקל מעל 3.5 טון) יצטרך להתקין דלקן. המדינה חוששת מעצמאים שמנצלים את הדלק כהוצאה מוכרת ומשתמשים בדלק גם לצרכי פנאי ששוקל מעל 3.5 טון) יצטרך להתקין דלקן. המדינה חוששת מעצמאים שמנצלים את הדלק כהוצאה מוכרת ומשתמשים בדלק גם לצרכי פנאי ובילוי ולא רק לצרכים עסקיים.

על פי רפורמה זו, התקנת הדלקן תעלה לעצמאים בין אפס שקלים לבין 300-400 שקלים, בהתאם לגורמים שונים. ככל שתתבצע התקנה ליותר כלי רכב, כך המחיר להתקנה יירד ויגיע אפילו לאפס שקלים. כמו כן, ככל שמספר הליטרים גבוה יותר כך המחיר ירד.

כלומר, מי שיש לו יותר רכבים נהנה מההטבה ומי שיש לו מעט רכבים או רכב אחד פחות. כעת כאמור, תקנת הדלקן תהיה בתוקף רק לגבי רכבי הסעות ורכבים מסחריים שמשקלם הוא מעל 3.5 טונות.

 

דלקן לעצמאים – כיצד ואצל מי מתקינים?

התקנת דלקן אוניברסלי מתבצעת אצל חברות מורשות יצרניות דלקים אוניברסליים. ניתן לבצע התקנה של דלקן אוניברסלי גם בפנייה אלניתן לבצע התקנה של דלקן אוניברסלי לעצמאים גם בפנייה אל חברות הדלק ותחנות הדלק בעצמן. הבחירה תלויה בכם חברות הדלק ותחנות הדלק בעצמן. הבחירה תלויה בכם.

בישראל, קיימות שלוש חברות מורשות שנמצאות תחת פיקוח של משרד האנרגיה. החברות הללו הן-

  • אורפק טכנולוגיות בע"מ.
  • רוזמן חברה להנדסה בע"מ.
  • נתב שירותים בע"מ.

 

דלקן לעצמאים – מהם יתרונות הדלקן האוניברסלי?

  1. נוחות – היתרון הראשון של הדלקן האוניברסלי הוא נוחות השימוש. השיטה הזו מאפשרת לתדלק בצורה הנוחה ביותר, מבליהיתרון הראשון של הדלקן האוניברסלי לעצמאים הוא נוחות השימוש. השיטה הזו מאפשרת לתדלק בצורה הנוחה ביותר, מבלי לחפש תחנת דלק לחפש תחנת דלק ספציפית על מנת לתדלק. יכולים פשוט להגיע, לתדלק ולהמשיך בנסיעה.
  1. מחיר – שיטת הדלקן האוניברסלי מאפשרת לנהג יכול לבחור היכן לתדלק. על ידי כך השיטה הגבירה את התחרות בין תחנות הדלק והפכה את המחירים של הדלק לנוחים יותר וזולים יותר. תחנות הדלק השונות מציעות הסדרים מיוחדים, מבצעים, הטבות והנחות שונות על צריכת הדלק אל מול החברות שמתקינות את הדלקן האוניברסאלי. כך למעשה ניתן לבצע השוואת מחירים ולבחור בחברה האטרקטיבית ביותר.
  1. פיקוח ובקרה – כפי שציינו, הנתונים מועברים באופן חודשי על ידי חשבונית המפרטת את החיובים ואת התדלוקים של כלל העובדים. כך, נכנסים פרטים רלוונטיים כמו התחנה בה בוצע התדלוק, היום והשעה בהם בוצע התדלוק, כמות התדלוק שבוצעה וכמובן המחיר שיש לשלם. בצורה זו החברה יכולה לפקח על העובדים שלה, להסיק מסקנות, להבין אם יש צורך בשינוי, מה כמות צריכת הדלק של העובדים שלהם, מה אופן השימוש ברכב שבבעלות העובדים ועוד.
  2. סדר- בזכות כרטיס התדלוק שמעביר את הנתונים באופן אוטומטי לחברה, הנתונים מסודרים ומועברים בצורה נוחה מאוד, לשנישיטת הדלקן האוניברסלי לעצמאים מאפשרת לנהג יכול לבחור היכן לתדלק. על ידי כך השיטה הגבירה את התחרות בין תחנות הדלק והפכה את המחירים של הדלק לנוחים יותר הצדדים. אין צורך לשמור קבלות וניתן לעקוב ולפקח אחר התדלוקים של העובדים בקלות ובנוחות. כך החברה יכולה להתנהל בנוחות מול תחנות הדלק ולבצע את התשלום בקלות.
  3. קיצור זמני הנסיעה – כאשר הדלקן היה מוגבל לתחנות דלק ספציפיות איתן יש לחברה הסכם, חלק מזמן הנסיעה של העובדים היה מחושב גם לנסיעה לתחנת הדלק הספציפית לצרכי תדלוק. כך הם יכלו להאריך את מסלול הנסיעה שלהם, רק על מנת לתדלק בתחנת דלק בה הדלקן שלהם פעיל. בזכות הדלקן האוניברסלי העובדים יכולים לנסוע במסלול הקצר ביותר בו קיימת תחנת דלק ולתדלק בה מבלי לחשוש. כך זמני הנסיעה מתקצרים ומתייעלים וגם העבודה מתייעלת.
  4. נהיגה בטוחה – כפי שציינו קודם, ניתן לחבר תוספת להתקן הדלקן האוניברסאלי למד האוץ של הרכב. על ידי כך, נוסף נתון המקשר בין מהירות הרכב לבין צריכת הרכב. ככל שמהירות הנסיעה גבוהה יותר וככל שמתבצעות יותר האצות, כך צריכת הדלק גוברת. כך, על ידי הוספת התקן הדלקן למד האוץ, נהגים רבים שומרים על מהירות נסיעה תקינה על מנת לצרוך פחות דלק מה שהופך את הנהיגה שלהם לבטוחה יותר.
  5. מתאים לכולם – אתם חברה גדולה? אתם עסק קטן עם מספר עובדים מצומצם? אתם עובד עצמאי שמבצע נסיעות רבות ממקום למקום? אתם משפחה עם מספר נהגים ומספר מכוניות? יכול להיות שיהיה לכם משתלם הרבה יותר להתקין דלקן אוניברסלי. בזכות הדלקן האוניברסלי, ניתן להתאים את התדלוק לצרכים ולרצונות שלכם וכל לקוח בכל סדר גודל יכול להתאים לרפורמה.

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!