התקן תדלוק

חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

*שיווק דלקים למגזר העסקי –
 התקנת דלקנים, כרטיסי תדלוק, תדלוקי שטח, נפט, סולר ואוריאה

רוצים להנות ממחירי דלק נוחים? רוצים לחסוך זמן על התדלוק? רוצים לקבל את פירוט התדלוק שלכם באופן מסודר אחת לחודש? לשם כך אתם צריכים להתקין ברכב התקן תדלוק. התקן תדלוק מותקן על גבי פיית התדלוק של הרכב שלכם ומתחבר באופן אוטומטי למשאבת התדלוק. כך, התדלוק מתבצע מבלי שתצטרכו להזין פרטים אישיים או להעביר כרטיס אשראי ואת הקבלה תקבלו אחת לחודש באופן מסודר. מהו התקן תדלוק? המאמר הבא הוא בשבילכם.

מה זה התקן תדלוק?התקן תדלוק מותקן על גבי פיית התדלוק של הרכב שלכם ומתחבר באופן אוטומטי למשאבת התדלוק.

התקן תדלוק הוא התקן המאפשר תדלוק אוטומטי על ידי זיהוי של כלי הרכב, הבעלים שלו ואמצעי התשלום. למעשה מדובר בטבעת או מכשיר המותקן על גבי פיית התדלוק של כלי הרכב. הטבעת מתחברת באופן אוטומטי למשאבת הדלק וכך התדלוק מתבצע בקלות ובמהירות באופן אוטומטי.

התקן תדלוק הוא למעשה דלקן.

בשנת 2018, נכנסה רפורמת הדלקן האוניברסלי וחייבה את כל תחנות הדלק בארץ להתקין עמדות תדלוק אוניברסאליות. דלקן אוניברסאלי מאפשר לתדלק בכל תחנת דלק ללא הגבלה. כלומר, אין צורך בהסכמים עם תחנת דלק ספציפית וניתן לתדלק בכל תחנות הדלק השונות. כך בזכות הדלקן האוניברסלי ניתן להנות מאפשרויות תדלוק בכל תחנות הדלק בארץ, ללא הגבלה.

דלקן אוניברסלי נועד לתת מענה לכל הלקוחות בכל תחנת דלק אפשרית וכך לקבל את ההטבות שמגיעות להם. בזכות דלקן אוניברסלי לא צריך לבחור תחנת דלק ספציפית לתדלוק הרכב, לא צריך לקחת בחשבון פרמטרים כמו מרחק מהבית או מהעבודה ולא צריך לחשוב מתי כדאי לתדלק. הדלקן האוניברסלי מאפשר לכם לתדלק מתי שאתם רוצים, איפה שאתם רוצים.

ברכבים בהם מותקנת מערכת דלקן אוניברסלי ניתן לתדלק באופן אוטומטי ולא לחייב את הנהג ברגע התדלוק. בסוף החודש, החברה תקבל פירוט חיובים של כל עובד וכך תוכל להתנהל בצורה מסודרת ולפקח על ההוצאות של העובדים תוך הסקת מסקנות להמשך.

כיצד עובד התקן תדלוק?התקן תדלוק הוא התקן המאפשר תדלוק אוטומטי על ידי זיהוי של כלי הרכב, הבעלים שלו ואמצעי התשלום.

על מנת להנות מדלקן אוניברסלי לבצע התקנה של התקן תדלוק.

להתקן תדלוק יש שני רכיבים עיקריים-

 • טבעת המותקנת סביב פתח התדלוק של הרכב- בדרך כלל הטבעת תהיה בצבע שחור. משאבת הדלק מתחברת לטבעת זו ובעת המפגש ביניהן, יתחיל התדלוק באופן אוטומטי מבלי שתצטרכו להזין פרטים או להעביר כרטיס אשראי.
 • כרטיס תדלוק- יותקן בדרך כלל באזורים נסתרים של הרכב שנמצאים סמוך למיכל הדלק. דוגמא נפוצה היא התקנת כרטיס התדלוק בתא המטען. כרטיס התדלוק מהווה למעשה אמצעי תשלום ומקודדים בו פרטי הרכב ופרטי החברה שאחראית על הדלקן. במקרה שמדובר בכלי רכב אישי לנהג, יקודדו גם פרטיו האישיים של הנהג. את כרטיס התדלוק תוכלו להגדיר לפי הצרכים שלכם ולבחור בין תדלוק ללא הגבלה, תדלוק המוגבל לימי העבודה, לשעות ספציפיות, כמות דלק מוגבלת, הגבלת מיקומים גאוגרפיים בהם ניתן לתדלק ועוד. כך ניתן לפקח על התדלוק ועל הנסיעות שמבצעים העובדים שלהם.
 • מד האוץ- ניתן לחבר את התקן התדלוק למד האוץ של הרכב (הספידומטר). כאשר מתבצע החיבור, מתווסף נתון שמתקבל בעקבות הקשר בין מהירות הרכב לבין צריכת הרכב. למעשה, ככל שמהירות הנסיעה גבוהה יותר וכלל שמתבצעות יותר האצות במהלך הנסיעה, כך גוברת באופן משמעותי צריכת הדלק. על ידי חיבור למד האוץ, ניתן לפקח על מהירות הנסיעה ולהסיק מסקנות.

מה היתרונות של התקן תדלוק?המחיר של התקן תדלוק נקבע על פי מחיר ההתקנה שלו. מחיר ההתקנה הוא חד פעמי.

 • זמן- אחד היתרונות המרכזיים של דלקן הוא החיסכון בזמן. כאשר מתדלקים בדלקן אוניברסאלי מתדלקים בקלות, מבלי להזין פרטים אישיים או פרטי כרטיס אשראי. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את משאבת הדלק לפיית התדלוק של הרכב וכל הפרטים מוזנים באופן אוטומטי על ידי התקן הדלקן. כך מתדלקים מהר ומשלמים בקלות.
 • בחירה- כאשר אתם מתקינים דלקן יש לכם את זכות הבחירה היכן לתדלק. אתם לא מחויבים לתחנת דלק ספציפית וכך אתם יכולים להנות מהמבצעים השונים של תחנות הדלק השונות ואתם מגבירים את התחרות על מחירי הדלק.
 • סדר- כאשר מתקינים דלקן, החיבור לכרטיס התדלוק מתבצע באופן אוטומטי. כך אתם לא חייבים לשמור קבלות על התדלוק ואתם לא צריכים לטבוע בניירת שמצטברת מיום ליום. כרטיס התדלוק שומר לכם את פירוט החיובים באופן מסודר ואתם עוקבים אחר הפירוט אחת לחודש.
 • מחיר- כאשר אתם מתקינים דלקן אתם מגבירים את התחרות בין תחנות הדלק השונות. כך אתם יכולים להנות ממחירים נוחים. כמו כן, התקנת דלקן אוניברסלי מאפשרת לכם להנות ממחירים נוחים יותר.

כמה עולה התקן תדלוק?

המחיר של התקן תדלוק נקבע על פי מחיר ההתקנה שלו. מחיר ההתקנה הוא חד פעמי. כלומר ברגע שמתקינים את התקן התדלוק לא צריך להחליף אותו. את התקן התדלוק ניתן להתקין על כל כלי רכב, כולל רכבים מסחריים. כמו כן, על ידי התקנת התקן תדלוק תוכלו לקבל שירות מעקב ואיחוד חשבוניות ותשלומים, כך שתוכלו להנות מהדלק כהוצאה מוכרת.

אז כמה זה עולה?על ידי התקנת התקן תדלוק תוכלו לקבל שירות מעקב ואיחוד חשבוניות ותשלומים, כך שתוכלו להנות מהדלק כהוצאה מוכרת.

מחיר התקן תדלוק נע בין חינם (כן כן, המחיר יכול להיות אפס שקלים), לבין 300 שקלים לכל התקנה, כלומר, לכל כלי רכב.

המחיר אינו חד משמעי שכן הוא מושפע מהגורמים הבאים-

 • כמות הרכבים- ככל שמתבצעת התקנה ליותר רכבים כך המחיר לכל התקנה יהיה נמוך יותר.
 • כמות הדלק- ככל שמתדלקים יותר ליטרים של דלק בכל חודש, כך ניתן לקבל הטבות והנחות.
 • החברה- אצל מי אתם מבצעים את ההתקנה ומה תנאי ההסכם שלכם איתה.
 • סוג הדלק- האם אתם מתדלקים בנזין או סולר?
 • סוג הרכב- האם מדובר ברכב פרטי? ברכב מסחרי? במשאית? באוטובוס? וכדומה.
 • סוג הדלקן- האם מדובר בדלקן פרטי עם קוד שיוך או בדלקן מסחרי ללא קוד שיוך?

אנו ממליצים לעשות השוואת מחירים בין החברות השונות ובין תחנות הדלק השונות ולראות מה כל חברה מציעה עבור המחיר שהיא גובה וכך לפנות לחברה המשתלמת ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

עולם הדלקנים

עולם הדלקנים

הדלקן האוניברסלי מהווה מהפכה בעולם התדלוק. מדובר במתקן מיוחד המותקן ליד פיית התדלוק של הרכב, ומאפשר לכם לתדלק באופן חופשי כאשר אתם משלמים על הדלק ביחד אחת לחודש. אצלנו "בעולם הדלקנים" תמצאו את השירות הטוב ביותר, באמצעות הדלקן תוכלו לתדלק בכל תחנות הדלק לבחירתכם ובכל השימושים הדרושים לכם (דלק פרטי, דלק צי עבודה וכו').
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!